Op onze open dag vertelt een medewerker of leerling graag over onze school. U neemt een kijkje in de verschillen groepen van de onder- midden- en bovenbouw.  Heeft u vragen over ons montessorionderwijs? Stel ze gerust. We laten graag zien hoe we werken en leren. U komt toch ook?

Is er nog geen datum van een open dag bekend? Maak dan een afspraak voor een rondleiding. 

Wil uw kind graag alles zelf doen? Houdt het van nieuwe dingen onderzoeken en op ontdekking gaan?  Merkt u dat uw kind ineens gefacineerd is door kleuren, letters of getallen?  Dan past uw kind perfect op onze school! Kinderen leren vanuit zichzelf, op het moment dat ze er aan toe zijn. Natuurlijk hebben ze daar hulp en begeleiding bij nodig en mag niet zomaar alles.  “Leer mij het zelf te doen” “de gevoelige periode”  en “vrijheid in gebondenheid” zijn speerpunten van ons montessorionderwijs. We vertellen er graag over op onze open dag! Montessorischool Spijkenisse: wanneer je je kind uitdagend ondewijs gunt!